• Obnovené
Retevis RT628 Walkie Talkies pre Deti,Hračky pre 5-13 ročných Chlapcov Dievčatá,Key Lock,Crystal Hlas, Jednoduché Použitie,Dlhý Rad Walky Talky pre Kempovanie Turistika(Červená,2 Pack)

Retevis RT628 Walkie Talkies pre Deti,Hračky pre 5-13 ročných Chlapcov Dievčatá,Key Lock,Crystal Hlas, Jednoduché Použitie,Dlhý

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Skladom
V obchode

Licenciu zadarmo, ktoré môžu deti zostať v kontakte s priateľmi a rodinami, kedykoľvek, keď ste kempovanie dobrodružstvo, alebo v preplnených supermarketoch.Kompaktné a ľahké telo; ergonomický dizajn so zaoblenými rohmi je viac pohodlné a znížiť škrabance, krásne a silné plastu môže byť použitý na dlhú dobu.VOX a 2,5 mm pre slúchadlá pripojenie, VOX funkcia umožňuje deťom hovoriť priamo do ich susedia bez stlačíte tlačidlo PTT, môžete tiež pripojiť slúchadlá zariadenie (nie je súčasťou).Multichannel walkie talkies komunikácie;jeden-na-jeden, alebo one-to-viac komunikačné funkcie umožňujú viac walkie talkies komunikovať na rovnaký kanál.Kľúčové funguje zámok pre deti na pobyt na rovnaký kanál, počas hrania, ktorý zabraňuje deti od zmenu kanálu.Nastaviteľné objem a jasný zvuk kvality;s opasok na chrbte, deti sa môžu pripojiť walkie talkie na oblečenie, alebo kdekoľvek; každý walkie talkie vyžaduje 3 AA batérie (nie sú súčasťou).Skvelý darček pre Deti;v walkie talkie môžu stimulovať detí záujem v komunikácii;a nech sa vaše deti tešiť rodinné dobrodružstvo alebo na hry vonku dobrodružstvo. 1. Veľký výber detské narodeninové darčeky, Halloween, Vianočné a novoročné darčeky pre deti. 2.Nabíjateľná hračky a má dlhú životnosť.Jednoduché, zábavné a ľahko-to-použitie pre celú rodinu. 3. RT628 je ideálny pre vnútorné vonkajšie výlety a život je každodenné dobrodružstvá.Vezmite pár rádia na vašu ďalšiu výlet, pěší výlet, alebo dokonca na vašej záhrade alebo neďalekom parku. 2 x Retevis RT628 Deti Walkie Talkies. 2 x klip Pásu. 1 x Príručka pre Používateľa.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.