• Obnovené
Tiger Kuchár Chafing Dish Paliva Plechovky - Gél Chafer Palivo Spaľuje na 2,5 Hodiny - Konzervy Tepla Skvelé pre Varenie, Ohrievanie Jedla, raňajky formou Teplejšie (6)

Tiger Kuchár Chafing Dish Paliva Plechovky - Gél Chafer Palivo Spaľuje na 2,5 Hodiny - Konzervy Tepla Skvelé pre Varenie, Ohrievanie

Hodnotenie produktu:
€ 3.30

Skladom
V obchode

★ VYBERAŤ NAJLEPŠIE : Tiger Šéfkuchára chafer 2,5 hodiny gél paliva plechovky sú najteplejšie a najdlhšie spaľovania etanolu paliva na trhu!. ★ ÚNIKU ZADARMO : Táto non-výbušný gél, zostanú pevné počas napaľovania, aby sa zabránilo úniku, ak sa prevrhla.Je to šetrné k životnému prostrediu a čisté spaľovanie. ★ Bez ZÁPACHU A ČISTÉ SPAĽOVANIE : Tiger Šéfkuchára Rozstrapkaniu Paliva Plechovky sú non-jedovaté a dodať čisté spaľovanie riešenie pre všetky formou bufetu, stravovanie a foodservice príležitostiach.Použiť rovnaké bez zápachu a čisté spaľovanie gél sa používa v potravinárskom služby profesionálov. ★OKAMŽITE ZAPÁLI : Zapáli okamžite a stabilne horí a generuje maximálny tepelný udržať potraviny teploty v bezpečí. ★ LEN ROZSTRAPKANIU PALIVA GÉL PLECHOVKY SO 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI : Kúpiť s dôverou, pretože ponúkame Záruka vrátenia Peňazí ak nebudete milovať tento produkt!.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.