• Obnovené
Rozšíriteľná Záhradné Hadice 100 Stôp Inovované Silu 3750D Rozširuje Ľahký Hadice na Vodu Triple Vrstvy Latexové Jadro 9 Vzor postrekovačom Extra Pevná 3/4 Mosadz Konektory 2 Spôsob Splitter (100)

Rozšíriteľná Záhradné Hadice 100 Stôp Inovované Silu 3750D Rozširuje Ľahký Hadice na Vodu Triple Vrstvy Latexové Jadro 9 Vzor postrekovačom

Hodnotenie produktu:
€ 21.00

Skladom
V obchode

???? [INOVOVANÉ 3750 D NAJSILNEJŠÍ ZÁHRADNÉ HADICE PRE VÁS] Naše rozšíriteľné záhradné hadice s 3 Vrstvy Latexové Jadro je vyrobené s použitím len materiály najvyššej kvality a jeho inovatívny dizajn zaručuje, že ju nikdy nebude zamotaný, popraskané alebo zalomené.To sa automaticky rozširuje až 100 stôp, a dokonca aj naplnené vodou, je to super ľahko navigovať prostredníctvom vašej záhrade!Odolné, pružné, multifunkčné a ľahký, náš hadica na vodu je najlepším peniaze môžete kúpiť. ???? [ZABUDNÚŤ FRUSTRUJÚCE ÚNIKOV} Nepríjemné únikov a popraskané, ohýbané z tvaru staré hadice, že pop-off kohútikov od tlaku vody patria do minulosti!Pýcha pevné on/ off ventil pre rýchle prepínanie prietoku vody - 3 vrstvy latexové jadro potrubia - pevné mosadz (3/4 palca) na každom konci, aby sa bezpečne pripojiť sa na batérie a tryska - Amvee je záhradné hadice účinne zabraňuje úniku a zachová pokoj. ???? [PERFEKTNÚ KVALITU ZÁHRADNÉ HADICE SET} Budeme mať zahrnuté v našej súbor : Rozšíriteľná Záhradné Hadice 100 stôp, Prémiovej Kvalite 9 Spôsob postrekovačom, Úložný Vak, 2 Spôsob Splitter, Pružný Záves a Ďalšie Podložky.S našimi nastaviť tešiť : zavlažovanie rastlín a trávnika - umývanie auta alebo záhradu - upratovanie v bazéne alebo domu a dokonca aj sprchovaní svoje chlpaté zvieratko priatelia!. ✅ [NOSIŤ, POUŽÍVAŤ A UCHOVÁVAŤ JEDNODUCHÉ] nádherné rozširuje dizajn a nízka hmotnosť z našich hadica na vodu umožňuje nosiť, používať a uchovávať ju zmätkov zadarmo!Jednoducho zapnite kohútik a sledujte, ako sa hadica automaticky rozbaliť 3x pôvodnom 33ft dĺžky úžasné 100 stôp dosiahnuť každý kút vašej záhrady!Po vypnutí vody, hadice sa stiahnu späť do svojej pôvodnej veľkosti v priebehu niekoľkých minút môžete ľahko nosiť a ukladať. ???? [AUTOMATICKY ROZŠIRUJE ] tlaky vody 3 až 12 Bar a teploty medzi 41 a 113 stupňov Celzia, Len odtok vody z hadice, keď ho nepoužívate, skladujte mimo priameho slnka.Tak na čo ešte čakáte?Chopte je Dnes!.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.