• Obnovené
Othmro Zmenšiť Tašky, PVC Heat Shrink Wrap Tašky, 20 x 30 cm Shrinkable Balenie Balenie Vrecia Priemyselné Balenie Tesniace Vaky,Svetlo Modrá 100ks

Othmro Zmenšiť Tašky, PVC Heat Shrink Wrap Tašky, 20 x 30 cm Shrinkable Balenie Balenie Vrecia Priemyselné Balenie Tesniace Vaky,Svetlo

Hodnotenie produktu:
€ 3.32

Skladom
V obchode

[FUNKCIE] : Zmenšiť Veľkosť Vrecka : 20 x 30 cm ; Materiál : PVC. [VYUŽÍVA] : Na shrink wrap taška sú široko používané v priemysle, darčekové balenie,pre protiprachová a skrášľujúce funkcie,ktoré možno vidieť všade v supermarkete.Šetrné k životnému prostrediu, , bezfarebný a bez zápachu, a môže byť použitý aj na balenie zložiek. AKO [POUŽIŤ] : Krok č. 1. Vložte produkt v shrink wrap taška; Krok 2. Tesnenie a odrezať nadbytočnú časť s impulzným tepla fóliou; Krok 3. Teplo taška s teplovzdušná pištoľ alebo profesionálny Tunely Zmršťovacej Baliaci Stroj; Krok č. 4. Kým zmenšiť taška úplne prilipne k produktu. [VÝHODY] : Naše PVC zmenšiť tašky sú vhodné pre rýchle a jednoduché zmenšenie balenie.Rýchlosť až balenie operácie.Ideálne pre archívne obaly.PVC dievčatá zmršťovacie je viacúčelový dievčatá zmršťovacie na produkty.To je silný a flexibilný, ale mäkšie ako PVC filmu.PVC fólia je tiež vysoko odolný proti roztrhnutiu s vynikajúce optické vlastnosti.Film má vynikajúci lesk a iskru s nízkou haze a krištáľovo jasný obraz enhanced vzhľad a produkt odvolanie. [TIPY] : 1. Ak je použitý pre DIY balík, teplo zbraň nemôže zostať v rovnakej oblasti, pre príliš dlho.Je potrebné, aby sa pohybujú teplovzdušná pištoľ, aby sa zabránilo nadmernému teplu rozširovanie; 2. Obyčajné domácnosti sušiče vlasov nemôže pracovať.Veľkosť : 300mmx200mm.

Kľúčové vlastnosti

Veľkosť vrecka:
20 x 30 cm
Materiál:
PVC
Ako Používať Shrink Wrap Tašky:
Krok č. 1. Vložte produkt v shrink wrap taška :
Krok 2. Tesnenie a odrezať nadbytočnú časť s impulzným tepla fóliou :
Krok 3. Teplo taška s teplovzdušná pištoľ alebo profesionálny Tunely Zmršťovacej Baliaci Stroj :
Krok 4. Kým zmenšiť taška úplne prilipne k produktu :
TIPY:
1. Ak je použitý pre DIY balík, teplo zbraň nemôže zostať v rovnakej oblasti, pre príliš dlho. Je potrebné, aby sa pohybujú teplovzdušná pištoľ, aby sa zabránilo nadmernej tepelnej rozťažnosti. :
2. Obyčajné domácnosti sušiče vlasov nemôže pracovať :
Popis:
1. PVC dievčatá zmršťovacie je viacúčelový dievčatá zmršťovacie na produkty. To je silný a flexibilný, ale mäkšie ako PVC filmu. PVC fólia je tiež vysoko odolný proti roztrhnutiu s vynikajúce optické vlastnosti. Film má vynikajúci lesk a sp :
2. PVC taška má vysokú vyhorenia odpor, takže nie sú ŽIADNE vklady na tesnenie káblov. Silné priliehavý film predlžuje životnosť výrobkov, a tiež chráni tieto výrobky z prachu, vlhkosti. Navyše, film bude chrániť od pilfering :

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.