• Obnovené
Prepínač bezdrôtovej komunikácie Radosť Con Pad, Náhrada za Nintendo Prepínač Radosť Con Radič, Kompatibilita s Nintendo Konzoly Prepínača, Podpora Dual Vibrácií (Red & Blue).

Prepínač bezdrôtovej komunikácie Radosť Con Pad, Náhrada za Nintendo Prepínač Radosť Con Radič, Kompatibilita s Nintendo Konzoly

Hodnotenie produktu:
€ 11.90

Skladom
V obchode

【SILNÉ KOMPATIBILITY] vyzýva:Podporu káblové pripojenie režim zapojením do hosť, podpora bezdrôtového pripojenia,vľavo(L)a sprava(R)Radosť con môže byť použitý samostatne alebo v kombinácii na jeden radič.Je ideálnou alternatívou k radosti, kon. 【MULTI FUNCTION] vyzýva : Podpora screenshot a skladovanie funkciu.Každý regulátor má vstavaný gyroskop a vibrácie motorových realizovať vibrácií funkcia (nepodporuje HD vibrácií, bez funkcie NFC, infračervené kamery, funkcie, nie je možné prebudiť hosť funkcie). 【JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE] vyzýva : Žiadny iný vodič je potrebné, stačí jednoduché nastavenie dokončite pripojenie, pri ďalšom použití, stlačte vypínač, bude automaticky pripojiť. 【Vstavaná LÍTIOVÁ BATÉRIA] vyzýva:Vstavané 300m Ah nabíjateľné lítiové batérie, ktoré môžu byť použité pre 3-4 hodín po plnom nabití.Keď Radosť Con je zapojený do hosť, podporuje nabíjanie hosť a plnenie Radosť Con v rovnakom čase. 【DOSTANETE] vyzýva:1 * Ľavej a Pravej Radosti Con radič, 1 * USB kábel,2 * tlačidlo rukáv, 1*užívateľská príručka.Ak narazíte na akékoľvek problémy, prosím kontaktujte nás a pomôžeme vám s riešením.Kompatibilný s akýmkoľvek Nintendo Prepínač systém a podporuje bezdrôtové a káblové pripojenie.Keď zapojený do hosť, môžete nabíjať Radosť Con počas nabíjania hosť.To môže byť používané ako celý regulátor tiež môžu byť použité ako 2 nezávislé ovládače.Vstavané s 300m A nabíjateľnú batériu, môže byť použitý pre cca 3-4 hodín pri plnom nabití.Snímanie pohybu, ktorý je podporovaný cez vstavaný gyroskop, v každom radič.Zabudovaný motor poskytuje vibrácií.Podporuje snímanie gameplay zábery.Vstavaný motory sú žiadne HD motory, vibrácie expereces môže byť rôzne, v niektorých hrách.Hry, ktoré potrebujú fotoaparátu, funkcie a HD motorové vibračné funkcie sa nedajú prehrávať normálne, ako Dieťa, Lopta Počítať, Jesť Súťaže, atď.Radosť Con môže byť pripojený k počítaču cez kábel USB pre upgrade s aktualizovaný softvér.Nepodporuje hosť-side inováciu operácie.V prípade, ak hostiteľská je v stave spánku, musíte stlačiť hosť tlačidlo napájania zobudiť hosť a nechať rukoväť znova pripojte.Nie je možné priamo prebudiť hosť s Radosťou Con. 1 * Ľavej a Pravej Radosti Con radič. 1 * USB Kábel. 1* Užívateľská Príručka. 2* Tlačidlo Rukáv. 1 * Ľavej a Pravej Radosti Con radič. 1 * USB Kábel. 1* Užívateľská Príručka. 2* Tlačidlo Rukáv.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.