• Obnovené
Kúrenie Pad, Elektrické Teplo Pad pre Bolesti Chrbta a Kŕče Úľavu - Elektrické Rýchlo Teplo Pad s 6 Heat Nastavenia -Auto Shut Off (30 * 16)

Kúrenie Pad, Elektrické Teplo Pad pre Bolesti Chrbta a Kŕče Úľavu - Elektrické Rýchlo Teplo Pad s 6 Heat Nastavenia -Auto Shut

Hodnotenie produktu:
€ 9.45

Skladom
V obchode

[Celého Tela a Úľava] 30" x 16" elektrické vykurovacie podložky pre dokonalý formuscles v chrbte, krku, ramená, brucho, nohy, ruky a tak ďalej. [Rýchle nahrievanie] výrobok má 6 úpravu úrovní a rýchle vykurovanie funkciu.Teplotný rozsah je od 40℃ na 60℃(104℉-140℉). [Auto Vypnúť Funkciu] S časovač funkcia poskytuje 4 časovač automaticky vypne rozsahu 30 až 120min, šetrí energiu a zabraňuje popáleniny spôsobené nadmerným teplom, ktoré je veľmi bezpečné a energeticky úsporné. [Koži-Priateľský Textílie] Vysoko kvalitné flanelové, mäkký materiál a lepšie izolačné účinky.Odpojte kábel a umyť pod 30℃ je použiteľné.Udržať kúrenie pad jednoduché a ľahko sa čistí. [Použitie s Dôverou] Vykurovacie podložky zábal 1-ročná kvality poistenie - Zadarmo pútavé Nahradenie Proces!.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.