• Obnovené
DC-KRÁSNE Nemožné Puzzle Box 3D Hlavolam Hračka, Pôvodná Farba Prekvapenie Drevené Magic Box Darček Tajné Okno pre Strany Prospech Narodeniny (Aktualizovaný Balenia)

DC-KRÁSNE Nemožné Puzzle Box 3D Hlavolam Hračka, Pôvodná Farba Prekvapenie Drevené Magic Box Darček Tajné Okno pre Strany Prospech

Hodnotenie produktu:
€ 5.60

Skladom
V obchode

????Drevené Puzzle Box sú klasické a populárny hlavolam hračky, môže trénovať a rozvíjať svoju logiku.Robí veľké drevené puzzle, aby na váš konferenčný stolík. ????Svetlé farby láka vás, hladký povrch nebude bolí vaša pleť, jemné remeselné vám dáva viac zábavy. ????Odporúčané pre ryby vo veku 5 a vyššie, deti by mali používať ho v rámci dozoru dospelej osoby.Hladký na dotyk, jemná okraja rohov na spracovanie.Skvelý darček pre ľudí, ktorí majú radi hlavolamy a trik hádanky. ????Zábavná hračka zabiť svoj voľný čas a výkon mozgu, myslenia a praktické schopnosti.Aby to bolo náročné a zábavné, puzzle box je dodávaný bez papiera pokynov, ak potrebujete otvorenie pokyn, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek. ????Drevené Puzzle Okno môže byť otvorené iba ak poznáte trik inak pomerne ťažké zistiť tajomstvo.Keď všetky tajomstvá sú odhalené a okno je otvorené, vo vnútri nájdete malý priestor.Merania : 5.7*2.95*1.85 palcov/14.5*7.5*4.7 cm, vnútorný priestor 3.5 * 2.4 * 0.7 palcov /8.9 * 6 * 1.8 cm.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.