• Obnovené
Univerzálny Garážové brány Spodný Prah, Tesnenia DIY Počasie Odizolovanie,Poveternostným vplyvom Podlahové Gumy Výmenu (16 Ft.)

Univerzálny Garážové brány Spodný Prah, Tesnenia DIY Počasie Odizolovanie,Poveternostným vplyvom Podlahové Gumy Výmenu (16 Ft.)

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Skladom
V obchode

【Odolnejšie] vyzýva Na EPDM gumy materiál je špeciálne navrhnutý tak, aby vydržali extrémne teploty expozícií, trestanie poveternostné podmienky a prácu cez denne.Ak sú správne inštalované, toto tesnenie nebude crack, vyschnúť, break alebo shift. 【UDRŽAŤ VAŠEJ GARÁŽI ČISTÉ] vyzýva Navrhnuté tak, aby sa zabránilo listy, nečistoty, tráva, vetrom hnanému dažďu, snehu a od vstupu do vašej garáže ak sú uzavreté.Znižuje škodlivé účinky roztopenej (hrdzaveniu) a zastaví vietor-fúkané dažďovej vody zo vstupu do garáže. 【NAINŠTALUJE ĽAHKO] vyzýva garážových dverí, prah, tesnenia je vybavené k podlahe pomocou tmelu a garáži tesnenia dverí, ktoré sú inštalované rýchlo a jednoducho.Každý tesnenie opatrenia, mierne dlhší, aby ste mať len správnu dĺžku. (Tmel nie je súčasťou dodávky.). 【ZNÍŽIŤ NÁKLADY na ENERGIU] vyzýva, garážové brány tesnenie profil skontrolujte tesnosť s vašou existujúce garážové brány, keď zatvorené – udržanie sa v pohode koncepty v zime a na udržanie tepla v lete ušetriť energiu a peniaze. 【FLEXIBILNÉ NASTAVENIE] vyzýva Až 16' dlho ( asi 4.8 metrov ), mohli by ste znížiť tento pás prispôsobiť vašej podlahe prah menej ako 4.8 metrov. 3-1/2"(3,5 Palca) šírka 16 metrov dlhé.Pravdepodobne obchod veľa pekných vecí vo vašej garáži : vaše vozidlo, váš workbench, nástroje a všetky vaše drahé hračky a vybavenie.Bohužiaľ, nič nezastaví zlé počasie z zničiť tie veci-nič, že je, okrem inštalácia právo garážové brány spodnej tesnenie!.Voda poškodenie môže byť nákladný a náročný pre všetkých domu, Ak budete tráviť veľa času vo vašej garáži, ste vedieť ako tieto veci naozaj môže spôsobiť frustráciu.Tesniaci vaše garážové brány môžu zabrániť túto možnosť, alebo aspoň zmierniť prípadné škody, ktoré môžu nastať.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.