• Obnovené
TH Sada 2 Malé. Mini Mier Znamenie, Symbol Hippie Čierne Kruh Šiť Žehlička na Vyšívané Nášivka Odznak Prihlásiť Patch Oblečenie atď.

TH Sada 2 Malé. Mini Mier Znamenie, Symbol Hippie Čierne Kruh Šiť Žehlička na Vyšívané Nášivka Odznak Prihlásiť Patch Oblečenie

Hodnotenie produktu:
€ 2.01

Skladom
V obchode

Špecifikácia : Cca Veľkosť : Priemer 1.95" / Množstvo : 2 Ks.žehlička na patch alebo šiť na patch vysokej kvality žehlička na nášivka patch, jemné a nádherne vyšívané.Ideálny pre Džínsy, Bundy, Vesty, Čiapky, Batohy, Scrapbooking, a ďalšie! - a sú tiež užitočné pre skrýva poškodených alebo zničených miest na vaše oblečenie a doplnky.Top Kvalita, Podrobné Výšivky,Skvelé Oblečenie , Klobúk a Taška,Produkty vyrobené v Thajsku.Varovanie : Byť veľmi opatrní s polyesterovej tkaniny, pretože uplatňovanie vysoké teplo potrebné na žehlenie, na škvrny môže spáliť textílie alebo spôsobiť to, aby sa farebný.Hodváb a iné jemné tkaniny, nie sú vhodnými kandidátmi na opravy.Špecifikácia : Cca Veľkosť : Priemer 1.95 palcov / Množstvo : 2 Piece Features sú najvyššej kvality - záplaty sú potiahnuté špeciálne lepidlo, ktoré sa topí v dôsledku tepla a tým pripojenie dobre s textilom. - Umiestnite náplasť na požadovanú pozíciu a žehlenie s železo.Ak je to potrebné, šiť patch.Poznámka : Prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné efekty, monitora jas / kontrast nastavenia atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe zvonenia, obrázky a aktuálnej položky.

Kľúčové vlastnosti

Cca Veľkosť :
Priemer 1.95 / Množstvo

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.