• Obnovené
THROOWOOD Nafukovací Bazén Bitke Záznamy Plte Plavené Riadok Hračky,Detský Bazén, Úhory, Raft pre Dospelých Veľkosť Pool Hry Float Boja Vody, Hračky, Sýtené Jazda Loďou, Raft pre Bazény Strany Hračky pre Deti(4 Ks)

THROOWOOD Nafukovací Bazén Bitke Záznamy Plte Plavené Riadok Hračky,Detský Bazén, Úhory, Raft pre Dospelých Veľkosť Pool Hry Float

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Skladom
V obchode

plastové. 【Dve Sady 4 KS] vyzýva - Nafukovacie denníky veľkosť : 49" X 9"; nafukovacie denníky boppers veľkosť : 39" X 7" ,Vhodný pre dospelých a deti.Každý sa môže niesť 80 kg.Je osadený dizajn na denníky pltí, čo je výhodné pre vás sedieť na to stably. 【Zábavné interaktívne hry] vyzýva - hráči sedieť na plávajúce denník plte a podržte walking stick.A prísť na skutočný "boja" o vodu.Po boji, ktorý je stále sedí na denníka raft výhry. 【ĽAHKO NAFÚKNUŤ A DEFLÁCIU] vyzýva Odolný Nafukovací Bazén Hry Súbor je z plastu.Nafukovacie protokolov je skladacia a kompaktný,môžete nafúknuť a defláciu, ľahko a rýchlo,Stačí roll to pre jednoduché uskladnenie alebo tote okolo, keď je to potrebné.Môžete si ho vziať na cesty. 【UŽITE si SVOJ ČAS NA VODE] vyzýva-Univerzálny bazén hračky,najlepšie k narodeninám, letné darček pre Pool party hračky.Udržať vaše telo v pohode,môžete plávať na vode, zábava pre bazén plaváky,oceán,jazero,rieku alebo bazén hry a prísť na "Boj" s priateľmi.Doporučené pre dospelých, deti do opatrovníctva dospelých použitie. 【Starať-free Nakupovanie] vyzýva, či Tam Je nejaký Problém S Našimi Kvality Výrobku.Obráťte Sa Na Nás.Dostanete Zadarmo Náhradné Služby Záruku Alebo Vrátenie peňazí.Štýl : Nafukovacie Bitke Záznamy Plte Vody Toys Fun nafukovacie hra bitka,Stačí pridať deti, vody, a zábava sa môže začať!Balenie obsahuje : 2 nafukovacie rider,denníky, 2 nafukovacie denníky boppers Inflatable denníky veľkosť : 49" x 9"nafukovacie denníky boppers veľkosť : 39" x 7" Max hmotnosť kapacita : 180 Ib (80 kg) Materiál : Vysoko kvalitné PVCWeight : 0.98 kg Description : 1. PVC nafukovacie výrobky aare hermeticky uzavretých gasbag typ štruktúry, použitie, mäkké a pohodlné. (Umožňuje inflácie s sušič vlasov, hračky čerpadlo vzduch alebo kompresor.)2. Konfigurácia zabezpečenia plyn naplnená ventil (ústa), plný plyn, ktorý môže výfukových použiť viackrát a trvanlivé.3. Outgassing po skladanie obalov, ľahké a pohodlné, ľahké prenášanie, ukladanie nie zaberajú priestor.*upozornenie!Toto nie je život zachraňujúcich zariadenie.Nie leav dieťa bez dozoru, zatiaľ čo je zariadenie v prevádzke!.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.