• Obnovené
Prestieranie a Tácky Set, 6 Miesto Rohože a 6 Tobogánmi pre Kuchynský Stôl Kolo Miesto Rohože pre Svadobné Jedálenský Stôl Rohože Kuchyňa Decor (Podiel Lístia, Nastavte 12)

Prestieranie a Tácky Set, 6 Miesto Rohože a 6 Tobogánmi pre Kuchynský Stôl Kolo Miesto Rohože pre Svadobné Jedálenský Stôl Rohože

Hodnotenie produktu:
€ 13.54

Skladom
V obchode

【Materiál a Dizajn] vyzýva Tieto sliver, prestieranie a dráha sady sú vyrobené z vysoko-kvalitných materiálov, ktoré sú dobré chrániť váš konferenčný stolík, nábytok a kuchyne dosku z trenia.Umelecké módne, vibrujúci dizajn, jednoduché a elegantné ibištek kvet vzor. 【Package Zahrnuté] vyzýva Prestieranie sada 6, Veľkosť : 15"×15"(38 cm x 38 cm), Tácky sada 6, Veľkosť : 4.33"×4.33"(11 cm x 11 cm); Všetky prestieranie sú opatrenie ručne a možno 1~2 cm chyba.Farba : sliver, nádherné okrúhle duté kvetinový list, ktorý je veľmi vhodný pre okrúhle obdĺžnikový jedálenské stoly.Na prestieranie a dráhy sú ideálne pre kancelárie, bar, reštaurácia, domáce a iné príležitosti, ideálne domáce dekorácie. 【Ľahko sa Čistí] vyzýva, Keď sú špinavé, stačí opláchnuť vodou alebo zotrite ho handrou, potom ich nechajte vyschnúť. (Tipy : odporúča sa, aby prestieranie čistiť často). 【Široko Používané] vyzýva Tieto podiel prestieranie skvelý vzhľad, lesklé, a dokonale vhodný pre takmer všetky kuchyne alebo reštaurácie dekorácie.Prestieranie sú vhodné pre rozvoj vidieka a formálne jedálenský prostredí, a sú skvelou voľbou pre Vianočné večere, Vďakyvzdania, svadby, výročia, narodeninové oslavy, Valentín a iné príležitosti. 【Teplé Pripomienku] vyzýva Vzhľadom na obale a dlhodobé preprava, keď si to prosím, šíriť ich byt s knihou alebo s inými vecami, a umiestniť ich v vetranom mieste dlhší čas, bude To čoskoro vráti do pôvodného stavu.Farba : Strieborná Listy.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.