• Obnovené
Minimee Obchod Detské Hudobné Postieľky Mobile pre Novorodencov. 'Candy Bear' Dieťa Mobile pre Postieľky s Visí Rotujúce Hračky. Dieťa Mobily pre Chlapcov a Dievčatá.

Minimee Obchod Detské Hudobné Postieľky Mobile pre Novorodencov. 'Candy Bear' Dieťa Mobile pre Postieľky s Visí Rotujúce Hračky.

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Skladom
V obchode

Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!.Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!. 100% bavlna sateen, bavlna/poly zmes velúr, 100% poly vyplniť. [Hudobné Postieľky Mobile]Hudobné mobilné určený s vinutím jednotky, potrebné žiadne batérie, viac na ochranu životného prostredia.Hrá krásne, upokojujúce marieli.To môže trvať približne 2 minút.Music box môže byť odstránený a používa sa ako walkman pre jednoduché prenášanie. [Mäkký Plyšový Prívesok]'Candy Medveď'Soft plyšové hračky,Vysoko Detailné Roztomilé plyšové hračky, ktoré tanec a kruh režijné stimulovať a poteší vaše dieťa.To je viac, než hudobné postieľky bell.Ako vaše dieťa rastie, visí roztomilý zvieratá môžu byť vyradená ako malé hračky s nimi. [Vysoká kvalita materiálov]škôlky, mobily je prijaté environmentálne non-jedovaté,bezpečné ABS materiálu a odolné vysoko kvalitný Plyšové materiálov aby dieťa bezpečnosti v prípade hryzenie nich. [360° otáčanie]Detské Hudobné Mobile pre Postieľky s Otáčania Pomáha Deti zaspať!Rozkošný cartoon hračky pre 360° otáčanie,prilákať dieťa za pozornosť. [Jednoduchá inštalácia]Spájať jednotlivé kusy veľmi jednoduché ovládanie.Je jednoduchý na inštaláciu, aby sa vaše dieťa posteľ alebo kočík, môžete tiež umiestniť ho na akékoľvek hračky priťahujú a pobaví vaše dieťa.Klip postieľky železničnej hrúbka na 2,1 palca.žiadna skrutka potrebné.Majú darčekové balenie.Jej môžete použiť na detská postieľka, hrať metrov, dopravcov, kočíky, bassinets a viac.Detská postieľka mobilné telefóny sú ľahký, jednoduchá montáž a pripojiť k väčšine detská postieľka.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.