• Obnovené
Voxelab 3D Tlačiarne Živice 405nm UV Vytvrdzovania Photopolymer Tekutej Živice Tlačiareň Atrament, Nízky Zápach Vysokou Presnosťou 3D Živice Vhodný pre LCD 3D Tlače 500 ml (Biela)

Voxelab 3D Tlačiarne Živice 405nm UV Vytvrdzovania Photopolymer Tekutej Živice Tlačiareň Atrament, Nízky Zápach Vysokou Presnosťou

Hodnotenie produktu:
€ 19.95

Skladom
V obchode

【Rýchly, Stabilný Vytvrdzovaní] vyzýva-Voxelab 3 D tlač živica má vysokú presnosť.To môže tiež zlepšiť tlač účinnosť o zvýšenie rýchlosti tlače a skracovať čas vytvrdzovania pre splnenie vašich potrieb tlače. 【Svetlé Farby] vyzýva - Tento UV vytvrdzovania 3d živice vysoko kvalitné pigmenty vo vnútri, to aby tlač funguje zobraziť čistý a nádherný farebný efekt.predovšetkým hladký povrch, ktorý robil to oveľa jednoduchšie pre post-processing prácu, ako je brúsenie a lakovanie. 【Nízky Zápach] vyzýva - Voxelab 3 D vyvíja & vyrába všetky živice v-dome!Ako starostlivo formulované živice s kvalitného materiálu, zápach UV-Liečenie Živice je sotva viditeľné, takže máte viac pohodlný tlač skúsenosti. 【Vysokou Presnosťou] vyzýva Živice lieči extra tvrdý a má hladký povrch, Extrémne jemné detaily spôsobilosti až do 0,025 mm na vrstvu, Je určená pre high-rozlíšenie častí a zmršťovanie vlastnosti bola nižšia ako 0,5%. 【Široký Aplikácie] vyzýva - Voxelb na všeobecné účely 3d tlač živice je kompatibilný s väčšinou LCD 3 D Tlačiarní na trhu, ktoré používajú 405nm vlnovej dĺžky svetla.Vrátane Creality, QIDI, Elegoo, Anycubic a viac.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.