• Obnovené
Zips Vytiahnuť Nahradenie,8 Pack Odnímateľná na Zips Ťahá Súprava na Opravu,Kovový Zips Rukoväť Spamätáva Fixer,pre Batožiny, Tašky,Kufre, Kabát, Topánky,Kabát(Striebro, Pištoľ Black, Oceľ a Zlatá)

Zips Vytiahnuť Nahradenie,8 Pack Odnímateľná na Zips Ťahá Súprava na Opravu,Kovový Zips Rukoväť Spamätáva Fixer,pre Batožiny, Tašky,Kufre,

Hodnotenie produktu:
€ 1.73

Skladom
V obchode

【Balík obsahuje] vyzýva 8 Kusov Zips Vytiahnuť Nahradenie, 4 Farby(Striebro, Pištoľ Black, Oceľ a Zlatá),2 štýly, jeden v každej farby.Čo môže vhodný väčšina veľkosť zips,väčšia veľkosť je vhodná pre kufor, batoh a oblečenie; malé je viac vhodný pre kabelky, tašky a topánky. 【Materiálov] vyzýva zips ťahá sú vyrobené z vysoko kvalitnej zliatiny zinku, povrch je hladký a vyleštený, robustné a odolné, nebude klesať alebo zlomiť, vám zabezpečí dlhú životnosť.Každú objednávku sa dodáva s 8 PCS na splnenie rôznych potrieb. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva 1.Stlačte tlačidlo zips hlavu jemne .2.Prackou zips hlavu, ústa na zips hlavu, ktoré chcete opraviť (alebo na zips hlavu, aby boli rozšírené) 3.Dokončili inštaláciu.Operácia je to veľmi jednoduché a ľahko použiteľné.To je dobrá voľba pre opravu zipsy. 【Prijateľnosť] vyzýva je To efektívne riešenie zlomené zips rukoväte na kufor.Ste schopní nahradiť zips rukoväte rýchlo.Zips ťahá sú jednoduché použitie a nebudete váhať, aby viac, keď si ho dostal. 【Široký Aplikácie] vyzýva Zips Ťahá Kartu Výmena vhodné pre všetky druhy zips itemson trhu, ako sú kabelky, batohy, kufre, kabáty, nohavice ,seniorov, topánky, peňaženky, stan, nadol bunda, atď.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.