• Obnovené
Novinkou Miesto Neon Zviera Tlače Plastové Klobúky Strany, Fedora s Gangster Mafia Štýl, UV Blacklight Svietiť Strany Hviezdy Rave Čiapky pre Deti a Mládež v Narodeniny, Koncerty, Hudobné Party(Balenie 24)

Novinkou Miesto Neon Zviera Tlače Plastové Klobúky Strany, Fedora s Gangster Mafia Štýl, UV Blacklight Svietiť Strany Hviezdy Rave

Hodnotenie produktu:
€ 6.28

Skladom
V obchode

✔ STRÁN, OBĽÚBENÉ - Tieto zvieratá Tlač Plastových Klobúky Strany sú perfektné darčeky pre vaše party.Či už sú to deti alebo dospelí, všetci sa budú môcť vychutnať strany sebe tieto klobúky!. ✔ SVIETIŤ POD BLACKLIGHT - to je pravda!Tieto zvieratá tlač klobúky svietiť pod blacklight.Sú to musí mať príslušenstvo ak ste hádzanie alebo navštevuje blacklight strany.Dať im a byť prekvapení!. ✔ SVETLO & ODOLNÝ - Vyrobený z odolného ľahkého plastu.Môžete nosiť tieto klobúky hodín bez deformácie.Trvanlivosť vám umožňuje jednoducho uložiť preč, pre budúce použitie. ✔ ŠPECIFIKÁCIA - 24 Zvierat Tlač Plastových Klobúky Strany za balík v 6 rôznych neónových farbách a 2 rôzne vzory, jedna veľkosť pre všetkých. ✔ ZÁRUKA - stojíme za naše výrobky!Všetky položky predávané Novinkou Miesto prichádzajú s 3-MESAČNÚ výmenu záruky.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.