• Obnovené
Plavidlá Nôž 72-PACK Utility Nôž z Ocele Hobby Nôž Presnosť 2 Rukoväte, Nože s 70pcs #11 Hobby Nôž Ostrím s úložným Prípade pre DIY,Umeleckej Práce,Rezanie,Rezanie Jetmore (Modrá Strieborná)

Plavidlá Nôž 72-PACK Utility Nôž z Ocele Hobby Nôž Presnosť 2 Rukoväte, Nože s 70pcs 11 Hobby Nôž Ostrím s úložným Prípade pre

Hodnotenie produktu:
€ 2.10

Skladom
V obchode

[72 PACK VEĽKÚ HODNOTU SET] : S 2ks rukoväte a 60pcs #11 ostré náhradné čepele.Dva nože môžu pracovať súčasne na dvoch ľudí,70pcs čepele, môže vás mať dostatok náhradné čepele na použitie. [HIGH QUALITY] : Premium triedy, Vysoká životnosť,ostré oceľové čepele pre vás vytvoriť lepšie. [HOJNE využívajú] : Ideálne pre rezanie dreva, scrapbooking dodávky, kartón, lepenka, papier, plast, tkaniny, kožené a pena palube plavidla na splnenie rôznych potrieb. [BEZPEČNOSTI CAPS&SKLADOVANIE PRÍPADE] : Na nože majú bezpečnostné spp.10 PCS čepele sú umiestnené v krabici.Individuálne balenie box umožňuje nosiť a používať bezpečne. [Popredajný Servis] : Ak máte akékoľvek otázky, v procese použiť,prosím kontaktujte nás ihneď.Poskytneme vám spokojní služby.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.