• Obnovené
Nič/Značky Škrečkov, Spací Vak, Zimné Mäkké Teplé Posteľ Malé Plyšové Zvieratko Hniezdo Pritúliť Vrece Úkryt Puzdro pre Ježko morča Veverička Malé Zvieratá (Náhodné Farby)

Nič/Značky Škrečkov, Spací Vak, Zimné Mäkké Teplé Posteľ Malé Plyšové Zvieratko Hniezdo Pritúliť Vrece Úkryt Puzdro pre Ježko morča

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Skladom
V obchode

◆Platné objekty : mäkká a teplá pet hniezdo, veľmi vhodné pre malé zvieratá.Spacie vaky sú skvelé darčeky pre škrečky. ◆Materiál : Vonkajšia nepremokavá Oxford tkanina vetru.Vnútorná vrstva je teplé a plyšové, mäkké a pohodlné.Uveďte vaše domáce zviera dobrý spánok a pohodlné miesto pre každodenné činnosti. ◆Zabalené : tvarovaných dizajn môže priniesť pocit bezpečnosti, aby sa váš malý pet.Najmä v zime, spacie vaky, sa stane ich teplé a pohodlné postele, a súkromného priestoru bude ich relaxovať. ◆Prenosné : škrečka posteľ je ľahká a ľahko skladovať a prepravovať pri cestovaní.Môžete ju umiestniť priamo na gauč, kreslo, posteľ, podlahy, gauč, autosedačky, atď. ◆Multifunkčné : Na pritúliť vrece je veľmi vhodné pre malé zvieratá, spať, hrať sa a skryť.Tlačené dizajn vyzerá super roztomilý.Zábavné a kreatívne pet klietky dekorácie.Veľkosť : 7.08 x 9.05 v (Pack 1).

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.