• Obnovené
Kim Hong Bok Boeun kórejský Jujube Občerstvenie, Sušené Postavená Červená Dátumy Čipy, Celé Ovocie, Bez pridania Cukru, Vegánska, Chrumkavé s Zmrzliny alebo Jogurt, Špajzu K-Potraviny, 40 g (1.41 oz)

Kim Hong Bok Boeun kórejský Jujube Občerstvenie, Sušené Postavená Červená Dátumy Čipy, Celé Ovocie, Bez pridania Cukru, Vegánska,

Hodnotenie produktu:
€ 12.49

Skladom
V obchode

【3 hodín Energy Boost Potrebné!] vyzýva Voňavé jujube je nasadený a sušené, aby to chrumkavé.Užite si so svojimi čaju na unavené popoludní.Sladké a chrumkavé jujube čipy ako občerstvenie Vlhkosti je minimalizované a štruktúra je posilnená proces sušenia.Mix a jesť s obilnín alebo si ako príkrm s vínom alebo ako desiatu.Voňavé jujube je nasadený a sušené, aby to chrumkavé.Užite si so svojimi čaju na unavené popoludní. 【Pre Získanie Schudla!] Vyzýva Občerstvenie, vyrobené úplne z jujube bez prísad môžeme konzumovať bez obáv o priberanie na váhe. 【Pre Vďačný Ľudí!] Vyzýva Urobiť špeciálny darček pre vašich priateľov, milovníkov a rodiny.Nie je to veľký dar od Kórea?. 【Na Zdravie!] Vyzýva Vysoký obsah vitamínov, termíny sú zdravšie než iné sušené ovocie.Dobrú chuť s prirodzenú sladkosť je bonus. 【Kórejský Štýl Čip!] Vyzýva Kórejčania nemajú radi veľmi sladké potraviny.Poľnohospodárstvo v vyčistite oblasť okolo nohy z Songnisan Hory.Je to čisté, bez cukru, a prirodzenú chuť.Veľkosť : 1.41 Uncu (Pack 1).

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.