• Obnovené
Chtoocy Nabíjateľná Bezdrôtové tiesňové Tlačidlo Opatrovateľ Pager Smart Call Vysielač s Prijímačom Sestra Volanie Upozorniť Pacienta v Systéme Pomocníka pre Starších 1000 Ft Rozsah (1 Tlačidlo Hovor a 1 Prijímač, Biela)

Chtoocy Nabíjateľná Bezdrôtové tiesňové Tlačidlo Opatrovateľ Pager Smart Call Vysielač s Prijímačom Sestra Volanie Upozorniť Pacienta

Hodnotenie produktu:
€ 11.90

Skladom
V obchode

[Stabilný Signál a Anti-interferencie] Stabilný signál pre 1000 stôp long-range transmission; Funkciami vylepšený anti-interferencie pre patentovaný pár technológie. [Volajúceho Zobrazenie a Ľahko Rozšíriteľná] prijímač majú volajúceho zobrazenie funkcie, ktoré vám povedať, ktorí volajú o pomoc; systém je možné rozšíriť na viac prijímač a viac tlačidlo hovor. [100% Spokojnosť] Láska, alebo vaše peniaze späť!Poskytujeme doživotnú služby pre Chtoocy opatrovateľ pager.Package vybavená príručka pre rýchly štart a podrobný manuál, Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo problémy týkajúce sa vášho nákupu. [Nabíjateľné a Prenosné] Vybavené 500m A Li batéria s nízkou indikátor napájania, HOVOR tlačidlo môže byť úplne nabije za 3 hodiny a pobytov účtované do 30 dní.Prijímač môže byť úplne nabije za 3 hodiny a pobytov účtované do 7 dní.S ozdobná šnúrka na uniforme a pracky pásu pre ľahko carring. [Hlasitosti a Tónov Nastaviteľné] Existujú 4 úrovní hlasitosti a 12 tóny sú k dispozícii; Okrem toho, tlačidlo VOLAŤ mať nočné svetlá pre lepšie použitie.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.