• Obnovené
NOVÉ-PRINIESŤ Slim RFID Kreditnej Karty, Držiak pre Mužov Peniaze Klip Hliníka Kovové Peňaženky Predné Vrecko Karty Prípade (Šedá)

NOVÉ-PRINIESŤ Slim RFID Kreditnej Karty, Držiak pre Mužov Peniaze Klip Hliníka Kovové Peňaženky Predné Vrecko Karty Prípade (Šedá)

Hodnotenie produktu:
€ 6.62

Skladom
V obchode

【HLADKÝ POVRCH & DENNE POŠKRIABANIU] vyzýva produkt bol aktualizovaný, pomocou jedného kusu molding technology, celý povrch je hladký, top-pocit, a odolnejšie. 【RFID BLOKOVANIA OCHRANY] vyzýva Vyrobené z kvalitných materiálov , aby sa vaše kreditné karty od zlodejov' skenovanie zariadení, poistiť vaše osobné vlastníctvo bezpečné. 【FLEXIBILNÉ OBJEM KAPACITY & SLIM] vyzýva New Bring Karty Prípade výrazne tenšia ako tradičné peňaženky, ľahko drží všetky svoje karty.a najlepšie na tom je, že objem kapacita je flexibilný, vám poskytnú dostatok miesta, keď ho potrebujete, a zachrániť svoj miestnosti, keď ju nepotrebujete. 【DVOCH na Jednu Kartu a Peniaze Peňaženky] vyzýva Minimalistický a Two-in-One design s unmovable železa list. 【100% ZÁRUKA vrátenia PEŇAZÍ] vyzýva Každého New Bring Peňaženky prichádza v našom premium darčekovej krabičke.To je perfektný darček pre každú príležitosť. ① ÚPLNÝ NÁVRAT & VÝMENOU tovaru za tovar bez dôvodov do 7 dní. ② JEDEN ROK litimited záruka (Nahradiť nový ZDARMA).newbring držiteľa karty, minimalistický dizajn a veľká zmena od tradičných peňaženky.To má nasledujúce charakteristiky : - malý, prenosný a univerzálne.To môže mať aj anti-theft kefa funkciu.Ako darček je veľmi dobrá voľba.Máme veľmi dobré obalov, ktoré vyzerá veľmi prijateľné.Mnoho mužských priatelia budú páčiť veľmi veľa, pretože je to veľmi jednoduché.Striebro : To je farba samotný materiál, hliník, povrch je iba leštené, takže to bude veľmi odolné.Čierna, Sivá : prijíma anodická oxidácia hliníka a povrch sandblasting proces, ktorý dáva veľmi dobrý list pocit.Karbónová : používa 100% carbon fiber materiál, celý klip bude ľahšie a odolnejšie.V prednej a zadnej časti peňaženky sú vyrobené z uhlíkových vlákien.Upozorňujeme, že nie všetky je uhlíkových vlákien.Čierno-Šedá pomocou anodická oxidácia hliníka a sandblasting procesu.To má dobrý pocit a je veľmi pohodlné.Je striebro striebro z hliníkového materiálu, samotnej.Carbon Fiber, používa 100% carbon fiber materiálu, s náplasťou na oboch stranách.Treba poznamenať, že to nie je celkom uhlíkových vlákien.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.