• Obnovené
23pcs Autizmus Zmyslové Hračky Nastaviť, Zmierňuje Stres a Úzkosť, Fidget Hračka pre Deti, Dospelých, Autistické ADHD Hračky, Vhodné pre Všetky Druhy Strany Triede Ceny,Narodeniny, Party Láskavosti. (Farebný-1)

23pcs Autizmus Zmyslové Hračky Nastaviť, Zmierňuje Stres a Úzkosť, Fidget Hračka pre Deti, Dospelých, Autistické ADHD Hračky, Vhodné

Hodnotenie produktu:
€ 10.15

Skladom
V obchode

【 23pcs Druhy Fidget Hračky Zväzok Rôznych] vyzýva : súprava obsahuje:1 * squeeze sójové bôby, 3*mochi rozmliaždeniu hračky, 2* mramor a oka, 6*tvárny reťazce, 2*wachy trachs, 2*flip reťaze, 2*twist hádanky, 2*puzzle gule, 1*magic cube, 1*mať pop bublina fidgets, 1*tlak loptu.To je výhodné Fidget Balenie Za 20 Dolárov. ★????★【Viacnásobné Použitia] vyzýva:Ideálny Party Láskavosti, ideálne pre narodeniny, party láskavosti, učebňu odmeny, karnevalov, treasure box ceny, party reklamných predmetov, Veľkonočné kôš stromček, Halloween ceny a hračky, osadenie stromček. ★✨★【Odbúranie stresu & Úzkosť Znížiť] vyzýva:Pomáha Zmierniť Stres a Úzkosť – Výskum preukázal, že fidget hračky sú vysoko prospešné pre zníženie stresu a úzkosti, ako aj pomáhať tým, ktorí s ADHD, ADD, Autizmus, OCD alebo na odvykanie od zlých návykov.Ponúka bezpečné použitie u detí autizmus alebo ADHD a ľudí s OCD alebo vysokej záťaži, taktiež pomáhajú zamerať svoju pozornosť a zmierniť ich úzkosť v mierovým spôsobom. ★????★【Slušný kvality,Bezpečné] vyzýva:Vyrobené z vysokokvalitného ABS materiál, netoxické a bez zápachu, na fidget hračka nastaviť spĺňa Európe a Amerike Hračka Bezpečnostné Štandardy, vrátane ASTM/CZK/EN71. Ponúka bezpečné použitie u detí autizmus alebo ADHD a ľudí s OCD alebo vysokej záťaži, taktiež pomáhajú zamerať svoju pozornosť a zmierniť ich úzkosť v mierovým spôsobom. ★????★【VAROVANIE NEBEZPEČENSTVO UDUSENIA] vyzýva:súprava obsahuje malé hračky, ktoré nie sú vhodné pre deti do 3 rokov hrať sám.Nie sú jedlé, a nie prehltnúť.Odporúča sa, aby sa rodičia mladších detí sprevádzajú hrať spolu a užite si rodinnú zábavu spoločne.Ak máte akékoľvek otázky, alebo otázky aj po kúpe, prosím, bezodkladne nás Kontaktujte, sme pripravení poskytnúť vám dobrý zákaznícky servis a kedykoľvek.Farba : Farbu-1.

Kľúčové vlastnosti

También te puede gustar

Novinky

Prihláste sa a získajte päť najlepších ponúk už dnes гарантированно za najlepšiu cenu.